Fatal Fight

Android için Dövüş ve Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67 MB
  • Version 1.1.12
  • Dil İngilizce
  • Firma Fighting Games
Fatal Fight; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerine oynayabileceğiniz, aksiyon ve macera dolu bir dövüş oyunudur.

Fatal Fight; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerine oynayabileceğiniz, aksiyon ve macera dolu bir dövüş oyunudur.

Son derece sürükleyici bir hikayeye sahip olan oyunda, uzun bir meditasyon sürecinden sonra yaşadığı yere dönen Kung Fu ustası Kai köyüne geri döner. Ancak köyünün ninjalar tarafından yok edildiğini öğrenir ve bunun üzerine Kai intikam almaya karar verir. Gölgeler Klanı'na mensup bu ninjalar Kai'nin tüm ailesini ve arkadaşlarını öldürmüşlerdir. Kai de, Beyaz Lotus Klanı'nın hayatta kalan son üyesi olarak tanrılara dua etmeye ve intikam gününün gelmesini beklemeye başlar.

İntikam günü geldiğinde kendinizi düşmanlarla şiddetli bir savaşın eşiğinde bulacaksınız. Kontrolünüzde bulunan karakterler dövüş tekniklerini son derece iyi bir şekilde kullanıyor. Rakiplerinizi yenebilmek için her biri yıkıcı etkilere sahip 10 farklı yeteneğe sahipsiniz. Ancak bu yetenekleri doğru zamanda kullanmalısınız. Aksi taktirde gücünüzün büyük bir kısmını boşa harcamış olursunuz.

5 farklı mekana dağıtılmış şekilde 50 zorlu bölümden oluşan oyunda sıkılmadan oynayacaksınız. Zira oyun bu şekilde tek düzelikten sıyrılmış durumda.

Temel Özellikleri:

- 1 kahraman

- 5 orijinal konum

- 10 benzersiz yetenek

- 50 seviye

- Reaksiyonlu oyun mekanikleri

- Çeşitli Kung Fu stilleri

Gelecek olan güncelleme ile hayatta kalma ve çoklu oyun modu eklenmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster
Fatal Fight indir